0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش اتصال سرویس اختصاصی در سیستم عامل ios یا آیفون

نکات و توصیه های امنیتی قبل استفاده از این روش:

1 .این اطلاعات را در اختیار افراد غریبه قرار ندهید و نسبت به کسانی که با آن ها به اشتراک میگذارید اطمینان داشته باشید.

2 .از این نحوه اتصال جهت استفاده سالم و کاری استفاده نمایید و از هرگونه استفاده به جهت فعالیت های سیاسی خودداری فرمایید.

3 .این یک وی پی ان عمومی با یک هزینه ارزان نیست و تمامی اشتراک ها و سرورهایی که گرفته شده به نام شما یا یکی از آشنایان شماست بنابراین فعالیت هایی که در فضای مجازی انجام میدهید (نه مشاهده محتوا) از طریق آی پی شما قابل رهگیری خواهد بود.

4 .این روش به جهت رفع مشکل شما به جهت اتصال به اینترنت در راستای کسب و کار شما راه اندازی و به شما آموزش داده می شود و هدف از اینکار دور زدن فیلترینگ نیست بنابراین در همین راستا از آن استفاده نمایید.

5 .این یک اتصال پایدار و قطعی نیست و با قطع یا ایجاد اختلال بر روی اینترنت سرورهای ایران یا مسدود کردن سرورهای خارج دچار مشکل خواهد شد.

6 .این یک اتصال بسیار امن می باشد و تمام داده ها در این مسیر رمزنگاری میشود و قابل رصد کردن نیست (بغیر از آی پی اتصال شما که مربوط به سرور است و قابل ردیابی) و در عین حال این اتصال بسیار حساس می باشد و با کوچکترین اختلال ارتباط قطع میشود و باید مجدد وصل شوید.

7 .این آخرین روش اتصال به اینترنت هست و از هیچ گونه نرم افزار فیلترینگ که باعث مسدود شدن آی پی یا سرویس میشود استفاده نمی شود. در صورت ضعیفی کندی یا قطع دائمی راه بعدی اتصال به اینترنت اینترنت ماهواره ای هست.

 

 

آموزش اتصال در ios یا آیفون:

برای استفاده از سرویس اختصاصی در آیفون ابتدا نرم افزار NapsternetV را از اپ استور دانلود و نصب کنید.
برای ورود به صفحه نرم افزار در اپ استور بر روی این لینک کلیک کنید.

 

سپس طبق تصاویر مراحل زیر را انجام دهید:
1. ابتدا، برنامه NapsternetV را باز کنید و در منوی پایین نرم افزار بر روی گزینه Config کلیک کنید.

2. در این قسمت، بر روی مداد در بالای صفحه بعد Add SSH Config را انتخاب کنید.

3. در پنجره جدیدی که باز می‌شود، فیلدها را به ترتیب زیر با اطلاعات اشتراک خود پر کنید:

Remark: نام دلخواه برای کانفیگ
SSH Host: لینک اتصال سرور مورد نظر را در این قسمت وارد کنید. در صورتی که چند لینک اتصال برای شما ارسال شده، فقط یکی از آنها را وارد کنید و برای آدرس‌های دیگر تنظیمات جدیدی ایجاد کنید. (در تصویر آموزش بجای لینک اتصال، آی پی نوشته شده. شما باید لینک اتصال را در این بخش قرار بدید.)
SSH Port: پورت ارتباطی را که برای شما ارسال شده را وارد کنید.
SSH Username: نام کاربری اشتراک خود را وارد کنید.
SSH Password: رمز عبور اشتراک خود را وارد کنید.
دقت داشته باشید که هیچ فاصله ای نباید در هیچ یک از فیلد ها باشد و حروف بزرگ و کوچک برای یوزر و پسورد رعایت شده باشد. نام کاربری و رمز عبور به حروف بزرگ و کوچک حساس هستند.

در نهایت به صفحه کانفیگ ها برمیگردید، کانفیگ یا تنظیمات اعمال شده را انتخاب کنید تا نوار کنار آن به رنگ آبی نمایش داده شود، سپس به صفحه Home بروید و بر روی دکمه استارت با آیکن مثلث یا پلی بزنید تا اتصال برقرار شود.
در صورتی که اتصال روی کانکتینگ باقی بماند، آی پی وارد شده در اپراتور شما کار نمی کند و باید آی پی دیگر را در تنظیمات اعمال کنید.

 

نکته: پیشنهاد میکنیم با تمام آی پی های ارسالی تنظیمات را در برنامه ذخیره کنید تا در صورت تغییر اپراتور فقط کانفیگ خود را تغییر دهید.

 

 

 

برای استفاده از سرویس اختصاصی در آیفون ابتدا نرم افزار V2Box را از اپ استور دانلود و نصب کنید.
برای ورود به صفحه نرم افزار در اپ استور بر روی این لینک کلیک کنید.

 

نحوه تنظیمات نرم افزار V2Box مانند نرم افزار NapsternetV می باشد.