0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بالا بردن امنیت صرافی ها در وینداسکرایب دغدغه این روز های تمام تریدرهاست. وینداسکرایب امکانات ویژه ای را برای این موارد به سرویس خود اضافه کرده تا افراد بتوانند بدون لو رفتن آی پی و مشخصات خود با امنیت کامل از اشتراک وینداسکرایب استفاده کنند.

در ادامه، آموزش بالا بردن امنیت صرافی ها در وینداسکرایب را باهم مرور میکنیم.

 

از فایروال برای اتصال خود استفاده کنید

وینداسکرایب ویژگی فایروال خود را در نرم افزار قرار داده تا در صورت بروز مشکل در اتصال شما آی پی اصلی شما نشت نکرده و لو نرود. به همین منظور برای استفاده ایمن در صرافی ها حتما فایروال را روشن کنید. در مقالات آموزشی قبلی آموزش فعال کردن فایروال به صورت کامل همراه با جزئیات داده شده و می توانید با مطالعه مقاله، بهترین گزینه برای خود را پیدا کرده و آن را فعال کنید.

برای مشاهده آموزش فعال کردن فایروال کلیک کنید.

 

گزینه های فایروال وینداسکرایب

 

از ویژگی موقعیت مکانی جعلی یا ساختگی در موبایل خود استفاده کنید

 

وینداسکرایب امکان منحصر به فردی را در نرم افزار موبایل خود دارد که با فعال کردن آن میتوانید از موقعیت مکانی جعلی استفاده کنید تا اگر دستگاه شما بخواهد موقعیت مکانی شما را لو بدهد از آن جلوگیری کنید. این امکان میتواند بسیار مهم باشد چون با استفاده از کوکی های مرورگر شما امکان دارد صرافی بتواند موقعیت مکانی واقعی شما را تشخیص دهد.

موقعیت مکانی جعلی وینداسکرایب

 

برای فعال کردن این ویژگی در نرم افزار موبایل وینداسکرایب بر روی منوی همبرگری با نماد (☰) کلیک کنید و بعد در منوی باز شده گزینه کانکشن (Connection) با آیکن یا نماد (🔌) را انتخاب کنید. در لیست باز شده قسمت GPS Spoofing را فعال کنید. بعد از زدن بر روی گزینه فعال سازی نیاز به انجام چند مرحله دارید که به ترتیب موارد زیر را انجام دهید.

 

 

مرحله اول

در مرحله اول بر روی دکمه Let’s do it بزنید تا به مرحله دوم بروید.

مرحله اول فعالسازی gps وینداسکرایب

مرحله دوم

در مرحله دوم نیاز دارید تا گزینه Developer Options را در موبایل خود فعال کنید. برای فعالسازی این گزینه به تنظیمات دستگاه خود بروید و در قسمت درباره دستگاه یا About Phone بر روی اطلاعات نرم افزار یا Software info هفت بار ضربه بزنید تا پیغام فعالسازی Developer Options را مشاهده کنید.

توجه: این قسمت ممکن است در هر برند و دستگاه متفاوت فعال میشود و بهتر است در گوگل عبارت “آموزش فعالسازی حالت Developer Option در گوشی X” را سرچ کنید و بجای X مدل تلفن همراه خود را سرچ کنید.

مرحله دوم فعالسازی gps وینداسکرایب

 

مرحله سوم

در مرحله سوم وارد قسمت Developer Option شوید و در قسمت Debugging وارد قسمت Mock Location شوید و نرم افزار وینداسکرایب را انتخاب کنید.

مرحله سوم فعالسازی gps وینداسکرایب

 

در نهایت به نرم افزار وینداسکرایب برگردید تا پیام تایید فعالسازی این گرینه را بگیرید.

مرحله آخر فعالسازی gps وینداسکرایب

 

در طول استفاده از صرافی فیلترشکن خود را قطع و وصل نکنید

در صورتی که مدت کوتاهی قصد استفاده از صرافی را در طول روز ندارید، فیلترشکن خود را قطع و وصل نکنید تا آی پی شما تغییر نکند. آی پی ثابت بودن نرم افزار به این معنی نیست که همیشه یک آی پی منحصر به فرد برای شما باشد. بلکه این معنی است که در طول اتصال شما آی پی تغییر نکند و در صورت اتصال مجدد، آی پی ارائه شده به شما در همان رنج آی پی مجاز باشد. پس حتی المقدور اتصال خود را قطع و وصل نکنید.

 

از آدرس مک خود در ویندوز با مک آدرس جعلی محافظت کنید

وینداسکرایب همانند موقعیت مکانی جعلی، قابلیت استفاده از مک آدرس جعلی را هم در ویندوز برای محافظت از مک آدرس دارد. اگر محدودیتی در صرافی برای استفاده با مک آدرس خود دارید، میتوانید از این گزینه استفاده کنید.

در بخش کانکشن نرم افزار وینداسکرایب شما میتوانید مک آدرس جعلی خود را تنظیم کنید. بعد از فعالسازی این گزینه در قسمت Interface شما باید ورودی اینترنت خود را انتخاب کنید که از طریق اترنت، وای فای یا … اینترنت را دریافت میکنید و بعد با زدن آیکن رفرش میتوانید مک آدرس را تغییر دهید. همچنین در قسمت Auto-Rotate MAC میتوانید تعیین کنید که مک آدرس شما به صورت خودکار توسط وینداسکرایب تغییر کند.

 

مک آدرس جعلی در وینداسکرایب

 

از R.O.B.E.R.T. کمک بگیرید

ویژگی رابرت وینداسکرایب برای جلوگیری از مشاهده تبلیغات مالویر و ویروس ها، صفحات جعلی، جلوگیری از مشاهده محتوا یا تبلیغات مستحجن و… میباشد که هم بعنوان یک فیلتر عمل میکند و هم میتواند از شما در برابر صفحات جعلی محافظت کند. پس بهتر است گزینه های رابرت را فعال کنید.

رابرت در وینداسکرایب

 

در نهایت در این آموزش سعی بر این بود که تمامی راهکار ها برای استفاده ایمن از صرافی ها با استفاده از فیلترشکن وینداسکرایب گفته شود. اگر امنیت حساب ارزی خود برایتان اهمیت دارد، حتما این موارد را با جزئیات مطالعه کنید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از اکانت صرافی خود محافظت کنید.

شما میتوانید این سرویس را فقط با ماهی 30 هزار تومان از اکانت استار به صورت یکساله برای یک دستگاه خود تهیه کنید و امنیت فعالیت های ارزی خود را بالا ببرید. برای خرید وینداسکرایب تک کاربره کلیک کنید.

 

همچنین میتوانید با پشتیبانی اکانت استار در تلگرام در ارتباط باشید و در کانال تلگرام اکانت استار عضو شوید.

اکانت استار

اکانت استار

اکانت استار
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.