0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

 

آیا فیلترشکن رایگان می‌تواند امنیت اینترنت شما را به خطر بیاندازد؟

در دنیای امروزی که از دنیای دیجیتال برای انجام کارهای روزمره خود استفاده می‌کنیم، محافظت از اطلاعات شخصی خود بسیار مهم است. اما با وجود اینکه فیلترشکن‌های رایگان یکی از ابزارهای مورد استفاده برای محافظت از حریم خصوصی کاربران اینترنت هستند، اما آیا استفاده از فیلترشکن رایگان می‌تواند امنیت اینترنت شما را به خطر بیاندازد؟

در حال حاضر، اکثر کاربران اینترنت در کشورهایی که سیاست‌های سانسوری وجود دارد، برای دسترسی به سایت‌های مسدود شده از فیلترشکن‌های رایگان استفاده می‌کنند. اما باید به یاد داشت که برخی از این فیلترشکن‌ها ممکن است نه تنها اطلاعات شما را آشکار کنند، بلکه این اطلاعات را به دیگران نیز ارسال کنند.

بنابراین، استفاده از فیلترشکن‌های رایگان، ممکن است به شما کمک کند تا از سانسور جلوگیری کنید، اما همچنین می‌تواند به مخاطراتی برای امنیت اینترنتی شما منجر شود. برای اینکه امنیت اینترنتی خود را حفظ کنید، بهتر است از راهکارهای معتبر و امن استفاده کنید.

 

فیلترشکن‌های رایگان چه خطراتی دارد؟

استفاده از فیلترشکن‌های رایگان برای دسترسی به سایت‌هایی که در کشور شما مسدود شده‌اند، ممکن است با خطراتی همراه باشد که باید در نظر گرفته شود.

اولین خطر استفاده از فیلترشکن‌های رایگان، ناامنی اطلاعات شما است. بعضی از این فیلترشکن‌ها ممکن است اطلاعات شما را جمع آوری کنند و به شرکت‌های تبلیغاتی یا حتی به افراد خلاف‌قانون منتقل کنند. اطلاعاتی که ممکن است توسط فیلترشکن‌های رایگان جمع آوری شوند، شامل آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سایت‌های بازدید شده، رمز عبور و اطلاعات کارت اعتباری شما هستند.

دومین خطر استفاده از فیلترشکن‌های رایگان، عدم اطمینان از سرعت و پایداری ارتباط است. بعضی از این فیلترشکن‌ها ممکن است سرعت اینترنت شما را کاهش دهند و یا اینکه در مدت استفاده از آن‌ها، ارتباط شما قطع شود.

سومین خطر استفاده از فیلترشکن‌های رایگان، قابلیت نفوذ برای افراد خلاف قانون است. بعضی از فیلترشکن‌های رایگان ممکن است توسط افراد خلاف قانون و بد نیت ساخته شوند. این فیلترشکن‌ها ممکن است شامل برنامه‌های مخرب و ویروس‌های رایانه‌ای باشند که به رایانه شما نفوذ کنند و اطلاعات شما را دزدیده یا آسیب برسانند

اکانت استار

اکانت استار

اکانت استار
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.